Газонокосарка Husqvarna LC 356VP (9679888-01)
Номінальна потужність: 3,1 кВт
Номінальна потужність: 2 800 об/хв
Ширина скошування: 56 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка Husqvarna LC 356VP (9679888-01)
Husqvarna LC 356VP - надійна самохідна газонокосарка з потужним варіатором (функція зміни швидкості) і двигуном Honda OHC з легким запуском, шириною ножа 56 см. призначена для великих ділянок. Вона обладнана широкою, міцною сталевою декою та боковим викидом трави.
Ергономічна та легка складана ручка, зручне зняття кошика для трави та просте регулювання висоти зрізання спрощують кожну операцію. Великий колектор і лезо Collect забезпечують швидке та комфортне косіння, залишаючи газон охайним і з чудовою якістю.
| Двигун Honda |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 3,1 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 800 об/хв |
| Виробник двигуна | Honda |
| Модель двигуна | GCVX-170 |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 862 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Сталь |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/боковий викид |
| Ширина скошування | 56 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, варіатор (змінна швидкість) |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 4,5 км/год |
| Швидкість, min-max min | 3 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 75 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Ні |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 203 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 203 мм |
| Вага | 37,5 кг |
| Колісна база | 71 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 87 дБ(А) |
| Рівень шуму | 96 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 5,9 m/s² |
3-in-1 cutting system Газонокосарка
Завдяки декільком варіантам скошування газонокосарку можна легко адаптувати до різних потреб і ділянок. Режим збирання трави дозволяє створити охайний газон, BioClip® (мульчування) забезпечує удобрення газону, а боковий викид можна використовувати на ділянках, які скошуються рідко.
Варіатор приводу коліс Газонокосарка
Швидкість руху можна легко регулювати відповідно до потреб і стану газону.
Ручки для перенесення Газонокосарка
Зручна ручка для підіймання полегшує підіймання на полиці в складських приміщеннях, перенос в автомобіль або перенесення по сходах.
Ручки, що складаються Газонокосарка
Ручки складаються для зручного зберігання та транспортування.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарка
Збалансована ручка для однієї руки робить налаштування висоти скошування легким і зручним.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.