Газонокосарка Husqvarna LC 353AWD (9704501-01)
Номінальна потужність: 3,6 кВт
Номінальна потужність: 3 200 об/хв
Ширина скошування: 53 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка Husqvarna LC 353AWD (9704501-01)
Завдяки повному приводу та потужному бензиновому двигуну Honda GCVX-170 3.6 кВт, ця газонокосарка ідеально підходить для горбистих ділянок із крутими схилами. Налаштування висоти в дев'яти положеннях та можливість використовувати функцію заднього викиду роблять цю газонокосарку ефективною та маневреною у місцях із високою травою. Не зупиняючи двигун, можна однією рукою відпустити рукоятку, що спрощує маневрування навколо перешкод і живоплотів. Окрім заднього викиду трави, газонокосарка LC 353AWD також пропонує збирання та функцію BioClip® (мульчування) як методи скошування.
| Двигун Honda |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 3,6 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 200 об/хв |
| Виробник двигуна | Honda |
| Модель двигуна | GCVX-170 |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 862 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Сталь |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 53 см |
| Комплект BioClip® | Не доступний як аксесуар (НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ) |
| BioClip®-комплект | Включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 9 |
| Регулювання висоти скошування | Чотири положення |
| Висота скошування max. | 101,6 мм |
| Висота скошування min. | 25,4 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Повний (AWD) |
| Ведучі колеса | Всі чотири |
| Швидкість, min-max max | 4,8 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | М'який травозбірник з низхідним потоком повітря |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип рукояток | Easy Walk |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 Кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Так |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 203 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 279 мм |
| Вага | 41,7 кг |
| Колісна база | 56 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83,3 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 6,28 m/s² |
AutoWalk™ 2 Газонокосарка
Контроль швидкості для двох рук робить можливим вибір між використання правої чи лівої руки для регулювання швидкості. Такий підхід забезпечує ергономічну експлуатацію і також спрощує скошування вздовж живих огорож та навколо перешкод, так як Ви можете звільнити захват однією рукою і продовжувати роботу.
Варіатор приводу коліс Газонокосарка
Швидкість руху можна легко регулювати відповідно до потреб і стану газону.
Можливість заднього викиду Газонокосарка
Можливість заднього розряду для приборкання високої непокірної трави.
Захист від зіткнень Газонокосарка
Посилена передня частина для захисту від зіткнень і забезпечення додаткової міцності.
Надійні регулятори висоти Газонокосарка
Потужні регулятори висоти з 9 положеннями забезпечують довговічність і універсальність для різноманітних робіт зі скошування.
Повний привід (AWD) Газонокосарка
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких ділянках, а також на схилах. Це дозволяє досягти рівномірного та стабільного скошування навіть за складних умов.
Посилена дека PremierCut Газонокосарка
Досягайте чудових результатів різання за допомогою деки Husqvarna PremierCut, довговічною та зносостійкою.