Газонокосарка Husqvarna LC 347V (9705413-01)
Номінальна потужність: 2,75 кВт
Номінальна потужність: 2 900 об/хв
Ширина скошування: 47 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка Husqvarna LC 347V (9705413-01)
Husqvarna LC 347V - це надійна та високоякісна газонокосарка, що забезпечує легке, практичне та комфортне косіння для створення ідеального газону. Розумні рішення, такі як складані ручки, змінна швидкість і просте налаштування висоти різання, зменшують зусилля та гарантують відмінні результати скошування. Найкраща система збору дозволяє залишати на газоні якомога менше скошеної трави, завдяки чому він виглядає охайно та акуратно
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 2,75 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 166A |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 922,38 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Композит |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 47 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, варіатор (змінна швидкість) |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 5 км/год |
| Швидкість, min-max min | 2,8 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Ні |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 170 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 210 мм |
| Вага | 30,5 кг |
| Колісна база | 67 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 3,5 m/s² |
Варіатор приводу коліс Газонокосарка
Швидкість руху можна легко регулювати відповідно до потреб і стану газону.
Ручки для перенесення Газонокосарка
Зручна ручка для підіймання полегшує підіймання на полиці в складських приміщеннях, перенос в автомобіль або перенесення по сходах.
Ручки, що складаються Газонокосарка
Ручки складаються для зручного зберігання та транспортування.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарка
Збалансована ручка для однієї руки робить налаштування висоти скошування легким і зручним.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.