Газонокосарка Husqvarna LC 253S (9705415-01)
Номінальна потужність: 2,75 кВт
Номінальна потужність: 2 900 об/хв
Ширина скошування: 53 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка Husqvarna LC 253S (9705415-01)
Самохідна та зручна у використанні газонокосарка Husqvarna LC 253S ідеально підходить для присадибних ділянок середнього розміру. Вона обладнана ергономічною рукояткою, що легко складається, зручним відведенням важеля та легким налаштуванням висоти скошування, що робить кожне косіння простішим. Лезо з функцією збору залишає на газоні менше трави, завдяки чому він виглядає охайно. Міцна композитна рама, стійка до корозії, та пластикові колеса зменшують вагу. Потужний і надійний двигун підвищує продуктивність та зменшує потребу в технічному обслуговуванні.
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 2,75 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 166A |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 922,38 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Композит |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 53 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, одна швидкість |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 4 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Ні |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 190 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 230 мм |
| Вага | 31,5 кг |
| Колісна база | 72 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 87 дБ(А) |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 3,9 m/s² |
Ручки для перенесення Газонокосарка
Зручна ручка для підіймання полегшує підіймання на полиці в складських приміщеннях, перенос в автомобіль або перенесення по сходах.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарка
Збалансована ручка для однієї руки робить налаштування висоти скошування легким і зручним.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.