Газонокосарка самохідна Husqvarna LC 151S (9704884-01)
Номінальна потужність: 2,7 кВт
Номінальна потужність: 2 800 об/хв
Ширина скошування: 51 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка самохідна Husqvarna LC 151S (9704884-01) - потужна і зручна техніка для догляду за газоном.
Husqvarna LC 151S – це надійна самохідна газонокосарка, розроблена для догляду за середніми та великими ділянками. Вона оснащена міцною сталевою ріжучою декою шириною 51 см, що забезпечує ефективне скошування та доглянутий вигляд газону.
Основні переваги Husqvarna LC 151S:
- 3 режими роботи – збирання трави у травозбірник (65 л), бічний викид та можливість мульчування (Bioclip® купується окремо).
- Самохідна модифікація - Привід на задні колеса забезпечує переміщення газонокосарки зі швидкістю 4 км/год.
- Потужний 4-тактний двигун Husqvarna 166 см³ – економічний, довговічний та з полегшеним запуском.
- Ріжуче лезо спеціальної форми – створює потужний повітряний потік для ефективного збору скошеної трави.
- Центральне регулювання висоти скошування – швидке налаштування висоти за допомогою важеля.
- Ергономічна рукоятка – м'який хват, можливість регулювання висоти для зручності роботи.
- Складана ручка – спрощує зберігання та транспортування газонокосарки.
Купити Husqvarna LC 151S – це ідеальний вибір для тих, хто шукає потужну, ефективну самохідну та зручну у використанні газонокосарку для середніх і великих газонів.
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 2,7 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 800 об/хв |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 166A |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 922,38 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Сталь |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/боковий викид |
| Ширина скошування | 51 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 3,6 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип рукояток | Ергономічна ручка (через сумку) |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Ні |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 203 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 203 мм |
| Вага | 32,3 кг |
| Колісна база | 66 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму | 96 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 8,5 m/s² |
3-in-1 cutting system Газонокосарка
Завдяки декільком варіантам скошування газонокосарку можна легко адаптувати до різних потреб і ділянок. Режим збирання трави дозволяє створити охайний газон, BioClip® (мульчування) забезпечує удобрення газону, а боковий викид можна використовувати на ділянках, які скошуються рідко.
Ручки для перенесення Газонокосарка
Зручна ручка для підіймання полегшує підіймання на полиці в складських приміщеннях, перенос в автомобіль або перенесення по сходах.
Ручки, що складаються Газонокосарка
Ручки складаються для зручного зберігання та транспортування.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарки LC 142iS
Швидке та просте регулювання висоти скошування трави. Один важіль дозволяє керувати всією різальною декою.