Газонокосарка Husqvarna LB 553SQ e (9706091-01)
Номінальна потужність: 2,75 кВт
Номінальна потужність: 2 900 об/хв
Ширина скошування: 53 см
Об'єм циліндра: 166 cm³
Газонокосарка Husqvarna LB 553SQ e (9706091-01)
LB 553SQ e - це надійна та спеціалізована газонокосарка з системою BioClip® і приводом на передні колеса, призначена для комерційного використання. Ріжуча дека шириною 53 см робить її ідеальним рішенням для середніх і великих площ. Конструкція зосереджена на досягненні найкращих ергономічних умов для оператора та ефективних результатів скошування навіть у вологу погоду. Оснащена комерційним двигуном Husqvarna HS 166AP, декою з литого алюмінію, легкими алюмінієвими колесами та ергономічною ручкою з антивібраційною системою, що відповідає вимогам стандарту A(8) EN836. Серія LB 500 включає комерційні моделі з високою продуктивністю та довговічністю для тривалого використання.
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 2,75 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 166AP |
| Об'єм циліндра | 166 cm³ |
| Система змащування двигуна, тип | Розбризкування |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 922,38 г/кВт-год |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Колеса, матеріал | Алюміній |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | BioClip® |
| Ширина скошування | 53 см |
| Комплект BioClip® | Не доступний як аксесуар (НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ) |
| BioClip®-комплект | N/A |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Регулювання висоти скошування | Центральне, з допоміжною пружиною |
| Висота скошування max. | 65 мм |
| Висота скошування min. | 28 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, одна швидкість |
| Ведучі колеса | Передні |
| Швидкість, min-max max | 4,8 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Відсутній |
| Об'єм травозбірника | 0 л |
| Тип рукояток | Антивібраційні рукоятки |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Ні |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Так |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| З’єднання шлангу для води | Ні |
| Відімкнення приводу на ніж (BBC) | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 203 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 203 мм |
| Вага | 38,5 кг |
| Колісна база | 59,5 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 3,4 m/s² |
Алюмінієве шасі Газонокосарка
Надміцне шасі з литого алюмінію забезпечує підвищену міцність і довший термін служби.
Бампер захисний Газонокосарка
Бампер розташований збоку деки для додаткового захисту деки при скошуванні біля стін або інших перешкод.
Колеса із алюмінію Газонокосарка
8-дюймові литі алюмінієві диски з подвійним ущільненням підшипників. Гумові шини забезпечують більшу глибину протектора для покращеного зчеплення та комфортної їзди.
Професійний двигун Husqvarna HS 166AP Газонокосарка
HS 166AP, потужний комерційний двигун від Husqvarna. Розроблено для високої надійності та легкого запуску. Компоненти з високими технічними характеристиками, що витримують інтенсивне щоденне використання та гарантують найдовший термін служби. Основні його відмінності: наявність чавунної гільзи, додано попередній повітряний фільтр, встановлено паливний фільтр, використовується корінний шарикопідшипник колінчастого валу, розподільний вал механізму ГРМ виготовлено з металу.
Регулювання висоти стрижки Газонокосарка
Комфортне регулювання висоти стрижки одним центральним важелем із допоміжною пружиною має 5 ступенів регулювання, 27-64мм.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Ручки регулюються як горизонтально, так і вертикально для оптимального робочого положення та покращеної ергономіки.
Система BioClip® Газонокосарка
Система скошування трави - BioClip® призначена для мульчування, скошена трава подрібнюється і залишається на газоні, що служить біодобривом для газону.