Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247iX (9678622-01)
Номінальна потужність: 0,75 кВт
Номінальна потужність: 3 000 об/хв
Ширина скошування: 47 см
Husqvarna LC 247iX
Акумуляторна газонокосарка для газонів середнього розміру зі збільшеною шириною скошування для ефективної роботи та мінімального обслуговування. Легка композитна дека для легкого маневрування, а інтуїтивно зрозуміла клавіатура включає всі елементи керування для зручності використання. Тиха, ефективна робота без диму з нульовими викидами. Два слоти для акумуляторів, сумісні з усіма акумуляторами Husqvarna, забезпечують збільшений час роботи та покращену економічну ефективність. Підключення Bluetooth забезпечує користувача даними про продукт та корисною інформацією для забезпечення більш ефективного обслуговування. Показати менше
- Ергономічне руків'я
Ергономічне та комфортне руів'я з легкодоступними органами керування. - Ручки для перенесення
Ручки для перенесення розміщені спереду і позаду дозволяють легко та зручно переміщувати виріб до місця зберігання або транспортування. - Центральне регулювання висоти скошування
Швидке та легке регулювання висоти скошування трави. Одним важелем регулюються висота всіх коліс деки. - Руків'я що складається
Це дозволяє полегшити процес зберігання та транспортування. - Тиха робота
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих. - Ручки з регулюванням
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора. Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих. - Подвійні слоти для акумулятора
Довший час роботи та більш ефективне косіння завдяки двом акумуляторам. - Режим savE™
Оберіть режим роботи між звичайним або savE ™, залежно від умов. Звичайний - для максимальної потужності, а savE ™ - для максимального часу роботи. - Power Boost - підвищення потужності
Автоматичне збільшення швидкості обертання ножа при скошування густішої трави - додаткова потужність коли вона потрібна. - Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні. - Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання.
Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 247iXАрт. №: 967 86 22‑01 |
|
|---|---|
| Двигун |
Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 247iX
Арт. №: 967 86 22‑01
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,75 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Composite |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 47 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Ведучі колеса | N/A |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 Step |
| Підшипники коліс, передні/задні | Yes/Yes |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 170 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 210 мм |
| Вага | 24 кг |
| Колісна база | 66 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму | 94 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 0,42 m/s² |