Бензоножиці Husqvarna 525HE4 (9679451-01)
Довжина ножів: 60 см
Потужність: 1 кВт
Вага: 6,3 кг
Об'єм паливного бака: 0,5 л
Бензоножиці Husqvarna 525HE4 (9679451-01)
Бензоножиці Husqvarna 525HE4 - це професійний інструмент для живої огорожі з двигуном об'ємом 25 см³ і лезом довжиною 60 см з високою швидкістю різання. Завдяки фантастичній досяжності до 4 метрів, кроку леза 37 мм і надійному фіксуванню робочого кута до 135°, ці ножиці підходять для догляду за високими живоплотами будь-якої ширини. Двигун слугує противагою, що забезпечує чудовий баланс і зручність у використанні. Інструмент також оснащений заднім бампером та інтуїтивно зрозумілим управлінням для легкого запуску.
| Продуктивність |
|
| Швидкість різання | 4 400 розріз/хв |
|---|---|
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 25,4 cm³ |
| Потужність | 1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0,5 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 600 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 8 500 об/хв |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 60 см |
| Відстань між зубцями ножів | 30 мм |
| Розміри | |
| Довжина в положенні для транспортування | 192 см |
| Вага | 6,3 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 107 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 95 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 3,9 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 4,6 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 141 г/кВт-год |
Двигун X-Torq
Наші двигуни X-Torq® забезпечують високу потужність та крутний момент завдяки високоефективному згоранню.
Задній протиударний захист Травокосарки
Задній протиударний захист захищає двигун від пошкоджень.
Транспортування Травокосарки
Ріжуче полотно складається для зручного транспортування та зберігання.
Автономний механізм стартера Травокосарки
Автономність стартера від інших елементів двигуна полегшує заміну стартерного шнура.
Інтуїтивне управління Травокосарки
Усі елементи керування розроблені так, щоб їх було легко зрозуміти й використовувати.
Ріжучі ножи, що регулюються Травокосарки
Регульоване положення ріжучих ножів для більшої універсальності і менш стомлюючої роботи.
Ручний насос паливний - праймер Травокосилки
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Система Smart Start Травокосарки
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.