Бензоножиці Husqvarna 525HE3 (9679449-01)
Довжина ножів: 60 см
Потужність: 1 кВт
Вага: 5,9 кг
Об'єм паливного бака: 0,5 л
Бензоножиці Husqvarna 525HE3 (9679449-01)
Бензоножиці Husqvarna 525HE3 - це професійний інструмент для живої огорожі з двигуном об'ємом 25 см³ та 60-сантиметровим лезом з високою швидкістю різання. Завдяки досяжності до 3 метрів, 37 мм кроку леза та можливості фіксації робочого кута до 135°, цей універсальний інструмент ідеально підходить для догляду за високими та низькими живоплотами. Двигун слугує противагою, що забезпечує відмінний баланс та зручність у використанні. Ножиці також оснащені заднім бампером і мають інтуїтивно зрозуміле управління для легкого запуску.
| Продуктивність | |
| Швидкість різання | 4 400 розріз/хв |
|---|---|
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 25,4 cm³ |
| Потужність | 1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0,5 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 600 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 8 500 об/хв |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 60 см |
| Відстань між зубцями ножів | 30 мм |
| Розміри | |
| Довжина в положенні для транспортування | 126,6 см |
| Вага | 5,9 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 107 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 96 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 4,4 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 5,6 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 141 г/кВт-год |
Двигун X-Torq
Наші двигуни X-Torq® забезпечують високу потужність та крутний момент завдяки високоефективному згоранню.
Задній протиударний захист Травокосарки
Задній протиударний захист захищає двигун від пошкоджень.
Транспортування Травокосарки
Ріжуче полотно складається для зручного транспортування та зберігання.
Автономний механізм стартера Травокосарки
Автономність стартера від інших елементів двигуна полегшує заміну стартерного шнура.
Інтуїтивне управління Травокосарки
Усі елементи керування розроблені так, щоб їх було легко зрозуміти й використовувати.
Ріжучі ножи, що регулюються Травокосарки
Регульоване положення ріжучих ножів для більшої універсальності і менш стомлюючої роботи.
Ручний насос паливний - праймер Травокосилки
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Система Smart Start Травокосарки
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.