Бензоножиці Husqvarna 122HD60 (9665324-01)
Довжина ножів: 59 см
Потужність: 0,6 кВт
Вага: 4,9 кг
Об'єм паливного бака: 0,3 л
Бензоножиці Husqvarna 122HD60 (9665324-01)
Husqvarna 122HD60 – це легкий тример для живоплоту з низьким рівнем шуму, призначений для домашнього використання. Модель має зручну функцію Smart Start®, яка забезпечує легкий і швидкий запуск з мінімальними зусиллями. Технологія LowVib® зменшує вібрацію, що робить роботу більш комфортною. Регульована ручка та подовжена різальна частина забезпечують великий радіус дії, підвищуючи комфорт і ергономіку.
| Продуктивність |
|
| Швидкість різання | 4 050 розріз/хв |
|---|---|
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 21,7 cm³ |
| Потужність | 0,6 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0,3 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 575 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 7 800 об/хв |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 59 см |
| Відстань між зубцями ножів | 28 мм |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 116 см |
| Вага | 4,9 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 101 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 94 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 3,6 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 4,1 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 528 г/кВт-год |
Технологія LowVib® Ножиці
Ефективні амортизатори LowVib® поглинають вібрацію, оберігаючи руки та кисті користувача.
Низький рівень шуму Ножиці
Конструкція двигуна забезпечує низький рівень шуму та створює приємнішу робочу атмосферу.
Багатопозиційна ручка Ножиці
Задня рукоятка може бути поставлена в декілька положень для полегшення різання сторін і верхньої частини живоплоту.
Ручний насос паливний - праймер Ножиці
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Ножиці
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Система Smart Start® Ножиці
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40%.