Акумуляторний повітродув Husqvarna 120iB KIT (9679761-02)
Напруга акумулятора: 36 B
Швидкість повітря: 46 м/с
Сила видуву повітря: 9,6 Н
Вага без батареї: 2 кг
Акумуляторний повітродув Husqvarna 120iB KIT (9679761-02)
Husqvarna 120iB - це легкий і зручний акумуляторний повітродув, ідеальний для прибирання листя в малих і середніх садах. Три різні режими дозволяють вибрати оптимальну продуктивність залежно від завдання - від легких робіт до тих, що вимагають максимальної потужності. Завдяки компактній конструкції, м'якій рукоятці, малій вазі та ідеальному балансу, цей інструмент забезпечує відмінну ергономіку для комфортної роботи.
До комплекту входить:
- Акумулятор - BLi20, 36V / 4,0Aг (9670917-01)
- Зарядний пристрій - QC 80, 80W /220V (9673356-31)
| Обладнання |
|
| Тип сопла в комплекті поставки | Кругле |
|---|---|
| Підвіска травокосарки | Одинарний ремінь |
| Комплект пилососа | Ні |
| Акумулятор | |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Модель акумулятора | BLi20, 36V / 4,0Ah |
| Модель зарядного пристрою | QC 80, 80W /220V |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 |
| Продуктивність | |
| Об'єм повітря в трубі | 10,3 м³/хв |
| Швидкість повітря (кругле сопло) | 46 м/с |
| Сила видуву повітря | 9,6 Н |
| Швидкість повітря | 46 м/с |
| Розміри | |
| Вага без батареї | 2 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95,7 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96,6 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 1 m/s² |
Низький рівень шуму Повітродув
Низький рівень шуму створює приємну робочу атмосферу та дозволяє працювати довше, не заважаючи іншим.
Відмінна ергономіка Повітродув
Прекрасна збалансованість, зручна рукоятка й інтуїтивно зрозуміла клавіатура забезпечують чудову ергономіку для комфортної роботи.
Швидке прискорення при запуску Повітродув
Швидке прискорення при запуску робить роботу більш ефективною.
3 режими для найкращої продуктивності Повітродув
Три режими забезпечують оптимальну продуктивність залежно від потреб, від легкої роботи до завдань, що потребують повної потужності. 3N для дрібних робіт у приміщенні та надворі. 7N для хорошої потужності, підходить для більшості завдань. 10N для складніших завдань і коли потрібна повна потужність.
Безщітковий двигун Пили А
Безщітковий двигун для більшої ефективності, довшого терміну служби та рідшого обслуговування порівняно із щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, виключається тертя, тому енергія не втрачається і двигун не перегрівається. Це також усуває потребу в обслуговуванні або заміні зношених щіток і надає додаткові переваги від покращеної продуктивності та більшого крутного моменту.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.