Акумулятор Husqvarna BLi550X 9670931-01
31 399 грн
з ПДВ
Артикул
9670931-01
- Напруга акумулятора 36 B
- Вага 7,9 кг
- Ємність батареї 15,6 А·год
Опис
Надпотужний ранцевий акумулятор для тривалих робіт.
Функціональний дизайн дозволяє витримати будь які погодні умови. Індикатори заряду на акумуляторному блоці, на додачу з точним відсотком заряду на адаптері, значно спрощують планування поточної роботи. Вдосконалені ергономічні ремінці забезпечують не лише відмінне кріплення, але й легке знімання акумуляторної батареї. Працівники можуть обмінюватись акумуляторами без потреби зміни ременів. Відстібна підтримуюча підставка дозволяє використання як окремо стоячого елементу, тим самим підвищуючи комфорт та знижуючи ризики намокання та забруднення ременів.
Особливості моделі
- Особисте місце для зберігання
Вбудована опорна ніжка також служить місцем для зберігання особистого спорядження. - Велика мобільність
Поворотна точка фіксації дозволяє ременю слідувати за рухом ваших плечей. - Наведення кабелю
Джгут з кількома точками кріплення для найкращого ведення кабелю. - Знімна опорна ніжка
Вбудована ніжка для зручного розміщення на плоских поверхнях під час транспортування та зберігання. - Охорона житла
Міцний корпус забезпечує важке щоденне використання з регулярним навантаженням.
Характеристики
Including adapter and harnessАрт. №: 967 09 31‑01 |
|
|---|---|
| Дані про виріб |
Including adapter and harness
Арт. №: 967 09 31‑01
|
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Вага | 7,9 кг |
| GTIN-13/EAN | 7391736231978 |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 15,6 А·год |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вихідна потужність батареї | 561,6 Вт·ч |
| Розміри | |
| Максимальна глибина різки | 120,4 мм |
| Максимальна глибина різки | 261,9 мм |
| Максимальна глибина різки | 369,1 мм |
Аксесуари