Акумулятор Husqvarna BLi100 (9670918-01)
5 149 грн
з ПДВ
Артикул
9670918-01
- Напруга акумулятора: 36 B
- Вага: 0,84 кг
- Ємність батареї: 2,6 А·год
Опис
Опис виробу
Дуже легкий акумулятор, призначений для роботи в будь-яких погодних умовах. Надійна конструкція дозволяє проводити до 1500 циклів зарядки. Особливість активного охолодження та інтуїтивний світлодіодний індикатор заряду.
Характеристики
RoWАрт. №: 967 09 18‑01 |
|
|---|---|
| Дані про виріб |
RoW
Арт. №: 967 09 18‑01
|
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Вага | 0,84 кг |
| GTIN-13/EAN | 7391736231664 |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 2,6 А·год |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вихідна потужність батареї | 93,6 Вт·ч |
| Розміри | |
| Максимальна глибина різки | 115,6 мм |
| Максимальна глибина різки | 132 мм |
| Максимальна глибина різки | 98 мм |
Аксесуари