Косарка ланцюгова Husqvarna, 100см (5962892-01)
119 999 грн
з ПДВ
Артикул
5962892-01
Висота скошування min-max: 30-75 мм
Ширина захвату: 100 см
Вага: 81 кг
Опис
Косарка ланцюгова Husqvarna, 100см (5962892-01)
Міцна, надійна ланцюгова косарка для ґрунтових ділянок із зарослою травою та низьким хмизом. Оснащений міцними шестернями для максимального терміну служби виробу. Також може бути оснащений граблями для газону з вільно звисаючими конусними лезами як аксесуар.
Характеристики
| Дані про виріб |
|
| Ножі | 112 шт |
|---|---|
| Тип леза | Y-Blades |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 30 мм |
| Система приводу | Belt |
| Розмір шин | 140 мм |
| Вага | 81 кг |
| Ширина захвату | 100 см |
| GTIN-13/EAN | 7391883982259 |
Аксесуари