Косарка ланцюгова Husqvarna 100 см (9667965-01)
94 989 грн
з ПДВ
Артикул
9667965-01
Ширина захвату: 100 см
Ваг: 96,7 кг
Висота скошування max-min: 75-30
Опис
Косарка ланцюгова Husqvarna 100 см (9667965-01)
Міцна та надійна ціпова косарка для великих площ із заростями високої трави та чагарників. Оснащена довговічним кутовим редуктором. Робоча ширина - 100 см.
Характеристики
| Дані про виріб |
|
| Ножі | 112 шт |
|---|---|
| Тип леза | Y-Blades |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 30 мм |
| Система приводу | Пояс |
| Розмір шин | 140 мм |
| Вага | 96,7 кг |
| Ширина захвату | 100 см |
| GTIN-13/EAN | 7391883723630 |
Аксесуари