Дека ріжуча Husqvarna Combi R418 R422, 112 см (9672934-01)
Ширина косіння: 112 см
Вага: 56 кг
Дека ріжуча Husqvarna Combi R418 R422, 112 см (9672934-01)
Для виконання якісних робіт з озеленення великих ділянок використовуйте надійне обладнання Нusqvarna 9672934-01, яке призначене для підключення до садових райдерів 418TsAWD і 422TsAWD, гарантуючи рівномірний покіс лугової трави, бур'янових сухостоїв, одеревені і низького чагарника. Якісні елементи та складання забезпечують тривалий термін служби.
-
Дека ріжуча - Combi
Ріжуча дека Combi має універсальність завдяки двом різним режимам скошування. Обирайте між режимом "BioClip®" для підживлення газону та режимом "Викиду назад" для ефективного скошування на ділянках з високою та грубою травою. -
Ріжуча дека з трьома ножами
Ріжуча дека з трьома ножами пропонує першокласне скошування як на лівій так і на правій стороні та залишає такого ж діаметру не зрізане коло незалежно від напрямку. -
Опорні колеса деки
Дека обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону. -
Сервісний режим
Сервісний режим ріжучої деки полегшує чистку та обслуговування. -
Плаваюча дека
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
| Бренд | Husqvarna |
|---|---|
| Вага | 56 кг |
| Тип | Навісні деки |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Кількість ножів | 3 |
| Мульчування | Має |
| Ширина захоплення | 1120 мм |
| Призначення | Для райдерів 418Ts AWD та 422Ts AWD |
| Габарити | 1270х900х420 мм |
| Висота косіння | 25-75 мм |
| Привід | Ремінний |
| Пункт | 9672934-01 |
| Країна виробник | Польща |
| Батьківщина бренду | Швеція |